вс
Субота
18.08.2018
11:59
Форма входу
Нові файли
[17.05.2018]
Протокол про вибір і... (0)
[10.05.2017]
Підсумкові контрольн... (0)
Пошук
Часті питання
ЗНО ВНО математика внешнее независимое оценивание зовнішнє незалежне оцінювання иностранный язык ІКТ завдання загальна середня освіта внешнее независимое тестирование зовнішнє незалежне тестування connecting classrooms МЕТОДИКА газета легкая атлетика чемпионат мира IAAF Донецк английский язык урок план-конспект мультимедиа презентация мероприятия начальные классы информация мон физика Анкета объявления линейка 1 сентября англійська мова іноземна мова праздники Последний звонок 8 марта история Конспект перекличка каникулы ВНЗ вступительные экзамены вступні екзамени вузы Дистанционное обучение внешкольные акции эко-акции 1 класс фестиваль школьная газета Маёвка Конкурс достижения природа поход Ученики 2014 бориса Грінченка 9 класс школа занятия спорт Соревнования СОШ №3 школа-интернат футбол выборы 2012 кандидаты агитация голосование Праздник день св. Валентина Служебный роман дистанцинное обучение масленица ярмарка Блины журналистика юнкоры выставка Осенняя ярмарка eTwinning учитель семинар МАН Научная конференция 2013 международные связи Волонтер Корпус Мира Акция экология воспитательное мероприятие внешкольная деятельность 2015 День учебные материалы
Останні коментарії

Друзі сайту
Новое в блоге
[13.11.2017]
Переможці конкурсу т... (0)
[08.09.2017]
Тиждень Малих олімпі... (1)
[20.03.2017]
Учитель року - 2017 (1)
[20.02.2017]
Заходи щодо вшануван... (0)
[16.02.2017]
Виховні заходи "... (0)
[09.02.2017]
День безпечного інте... (0)
[16.01.2017]
Вибір професії (0)
[31.10.2016]
ePals: Brazil & Ukra... (0)
[13.10.2016]
До Дня захисника Укр... (0)
[13.10.2016]
Концерт групи "... (0)
Новые фото
Наш опрос
Для чего Вы обычно используете Интернет дома?
Всього відповідей: 61
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Офіційний сайт ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 "СШ"
Главная » 2018 » Липень » 17 » Про закінчення основної школи та одержання свідоцтв про базову середню загальну освіту.
11:25
Про закінчення основної школи та одержання свідоцтв про базову середню загальну освіту.

Заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови» військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області.

НАКАЗ № 26

від 08.06.2018 р.

Про закінчення основної школи

та одержання свідоцтв  про базову

середню загальну освіту.

Згідно наслідків семестрового, річного оцінювання, державної підсумкової атестації, рішення педагогічної ради (протокол № 9 від 08.06.2018р.)

 НАКАЗУЮ:

1. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту особливого зразка за високі досягнення у навчанні відмінникам освіти:

         Бахяну Даніїлу- який  протягом  усіх років навчання  в школі мав  високий рівень компетентності, учаснику міжнародного конкурсу з англійської мови, призеру міжнародного фестивалю в Польщі «Калейдоскоп талантів».

          Ведю Сергію- переможцю ІІІ обласного туру Всеукраїнських предметних олімпіад з англійської мови, учаснику обласного туру Всеукраїнських предметних олімпіад з інформатики.

         Гороховій Дар’ї - яка  протягом  усіх років навчання  в школі мала  високий рівень компетентності, активній учасниці художньої самодіяльності.

    Дмитровій Марії – переможниці Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Єдина родина», переможцю міжнародної олімпіади «Всеосвіта – 2018» з української мови, дипломанту І Всеукраїнської інтернет – олімпіади з української мови та літератури на всеукраїнському рівні, активній учасниці художньої самодіяльності.

   Дорофєєву Олександру- переможцю міжнародної олімпіади «Всеосвіта – 2018» з української мови, дипломанту І Всеукраїнської інтернет – олімпіади з української мови та літератури на всеукраїнському рівні.

     Рачимовій Дарині – учасниці Литовсько – Українського проекту «На шляху до змін», переможець інтелектуально – правового чемпіонату «Дебати 2018», переможець мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко, призеру ІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, призеру ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури.

     Рачинському Олександру – переможцю ІІ обласного туру Всеукраїнських предметних олімпіад з німецької мови, кращому гравцю інтелектуально – правового чемпіонату «Дебати 2018», переможцю обласного етапу учнівського турніру юних істориків.

             Розіньковій Ользі- яка  протягом  усіх років навчання  в школі мала  високий рівень компетентності, активній учасниці художньої самодіяльності.

  1. Нагородити Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» і видати  свідоцтва про базову загальну середню освіту:
  2. Александренко Дар’ї – трудове навчання
  3.  Григоряну Владиславу - фізична культура
  4. Заровненку Олександру - фізична культура
  5. Зотову Артему - фізична культура
  6. Окунєву Данилу - фізична культура
  7. Панкратовій Юлії - мистецтво
  8. Пряниковій Тетяні - фізична культура
  9. Пчелінчевій Дарії 9 – А клас - мистецтво
  10. Садановій Юлії – мистецтво
  11. Сазонову Тимофію - фізична культура
  12. Якименку Владиславу - фізична культура

Видати  свідоцтва про базову загальну середню освіту учням 9- А класу:

1. Бакановій Дані

         2. Бобневій Марині

         3. Вадовському Владиславу

          4. Верещак Єлизаветі

         5.  Грекову Даніїлу

         6.  Денисовичу Артему

         7.  Завражному Богдану

         8.  Кулику Олександру

          9.  Липчанському В’ячеславу

         10. Мазуркевичу Олексію

          11. Манзюку Павлу

          12. Остапцовій Альоні

          13. Романичеву Микиті

          14. Сураєвій Альоні

          15. Усковій Софії

          16. Шарову В’ячеславу

          17. Яворській Яні

          18. Яценко Ользі

  1. Видати  свідоцтва про базову загальну середню освіту учням 9 – Б класу:

         1. Баско Данилу

         2. Бойко Ростиславу

         3. Бурдельову Іллі

         4. Василенко Анастасії

         5. Горбунову Олександру

         6. Гладкій Олені

         7. Гмирі Дмитру

         8.  Гурській Анастасії

          9.  Качукову Вадиму

          10. Коломійцю Павлу

         11. Колоту Сергію

          12. Курочкіній Ельвірі

         13. Ларкіній Ганні

          14. Нескладі Лілії

          15. Ніколенко Данило

          16. Павленку Сергію

          17. Романовій Катерині

          18. Савенко Владиславу

          19. Самойловій Анні

          20. Фоменко Микиті

          21. Шечевичу Михайлу

   

Директор закладу ____________ Е.Г. Антонова

 

Просмотров: 34 | Добавил: Якушева_І_С | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar