Вівторок
18.12.2018
16:43
Форма входу
Нові файли
[17.05.2018]
Протокол про вибір і... (0)
[10.05.2017]
Підсумкові контрольн... (0)
Пошук
Часті питання
ЗНО ВНО математика внешнее независимое оценивание зовнішнє незалежне оцінювання иностранный язык ІКТ завдання загальна середня освіта внешнее независимое тестирование зовнішнє незалежне тестування connecting classrooms МЕТОДИКА газета легкая атлетика чемпионат мира IAAF Донецк английский язык урок план-конспект мультимедиа презентация мероприятия начальные классы информация мон физика Анкета объявления линейка 1 сентября англійська мова іноземна мова праздники Последний звонок 8 марта история Конспект перекличка каникулы ВНЗ вступительные экзамены вступні екзамени вузы Дистанционное обучение внешкольные акции эко-акции 1 класс фестиваль школьная газета Маёвка Конкурс достижения природа поход Ученики 2014 бориса Грінченка 9 класс школа занятия спорт Соревнования СОШ №3 школа-интернат футбол выборы 2012 кандидаты агитация голосование Праздник день св. Валентина Служебный роман дистанцинное обучение масленица ярмарка Блины журналистика юнкоры выставка Осенняя ярмарка eTwinning учитель семинар МАН Научная конференция 2013 международные связи Волонтер Корпус Мира Акция экология воспитательное мероприятие внешкольная деятельность 2015 День учебные материалы
Останні коментарії

Друзі сайту
Новое в блоге
[13.11.2017]
Переможці конкурсу т... (0)
[08.09.2017]
Тиждень Малих олімпі... (1)
[20.03.2017]
Учитель року - 2017 (1)
[20.02.2017]
Заходи щодо вшануван... (0)
[16.02.2017]
Виховні заходи "... (0)
[09.02.2017]
День безпечного інте... (0)
[16.01.2017]
Вибір професії (0)
[31.10.2016]
ePals: Brazil & Ukra... (0)
[13.10.2016]
До Дня захисника Укр... (0)
[13.10.2016]
Концерт групи "... (0)
Новые фото
Наш опрос
Для чего Вы обычно используете Интернет дома?
Всього відповідей: 64
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Офіційний сайт ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 "СШ"

День Дублера - березень, 2017 року

Професія вчителя одна з найпочесніших та найвідповідальніших професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконань, світогляду, моральних якостей. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Вихованням і навчанням можуть займатися люди зі схильністю і любов'ю до цієї справи.

 З нагоди останніх днів перед довгоочікуваними канікулами в Спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ступенів №3 було проведено щорічну акцію – День дублера. Орган учнівського самоврядування «Шкільний континент» на чолі з педагогом організатором Самбур Оленою Сергіївною при підтримці адміністрації школи  плідно працювали над тим, щоб зробити цей день дійсно цікавим і незабутнім як для дітей, так і для вчителів.

Ролі викладачів на себе приміряли старшокласники. Учні 9-11 класів з великою серйозністю поставилися до цієї справи – вони готували плани-конспекти уроків, за якими потім працювали. До них входили веселі фізкультурні хвилинки, навчальні ігри, фільми, презентації. Учні- вчителі намагалися зробити все, щоб уроки були водночас повчальними і цікавими. Не залишилися без уваги й посади адміністрації – почесне місце директора школи посіла Жарун Тетяна (11-А), а честь стати заступниками директора  випала Якушевій Юлії (9-А), Приходько Владиславу (11-А) і Колесніковій Ангеліні (11-А). Головною задачею для них було підтримувати порядок і дисципліну під час навчально-виховного  процесу. Для малюків1-4 класів, за традицією, були організовані та проведені веселі перерви з музикою та руханками.

Наприкінці цього дня відбулася педагогічна рада, на якій був присутній директор школи Антонова Е.Г., заступник директора з НВР Мозгова Т.Є., педагог-організатор Самбур О.С., класні керівники та учні-дублери. Були підведені підсумки Дня шкільного самоврядування, відзначені активні учасники заходу.

Як серед вчителів, так і серед усіх дітей, не залишилося байдужої людини до цього дня. Усі учасники акції були задоволені та з нетерпінням чекатимуть на повторення Дня дублера в наступному році.

                                                                      Якушева Юлія

                                                                       Президент СЗОШ І-ІІІ ступенів №3