Четвер
24.01.2019
15:41
Форма входу
Нові файли
[17.05.2018]
Протокол про вибір і... (0)
[10.05.2017]
Підсумкові контрольн... (0)
Пошук
Часті питання
ЗНО ВНО математика внешнее независимое оценивание зовнішнє незалежне оцінювання иностранный язык ІКТ завдання загальна середня освіта внешнее независимое тестирование зовнішнє незалежне тестування connecting classrooms МЕТОДИКА газета легкая атлетика чемпионат мира IAAF Донецк английский язык урок план-конспект мультимедиа презентация мероприятия начальные классы информация мон физика Анкета объявления линейка 1 сентября англійська мова іноземна мова праздники Последний звонок 8 марта история Конспект перекличка каникулы ВНЗ вступительные экзамены вступні екзамени вузы Дистанционное обучение внешкольные акции эко-акции 1 класс фестиваль школьная газета Маёвка Конкурс достижения природа поход Ученики 2014 бориса Грінченка 9 класс школа занятия спорт Соревнования СОШ №3 школа-интернат футбол выборы 2012 кандидаты агитация голосование Праздник день св. Валентина Служебный роман дистанцинное обучение масленица ярмарка Блины журналистика юнкоры выставка Осенняя ярмарка eTwinning учитель семинар МАН Научная конференция 2013 международные связи Волонтер Корпус Мира Акция экология воспитательное мероприятие внешкольная деятельность 2015 День учебные материалы
Останні коментарії

Друзі сайту
Новое в блоге
[13.11.2017]
Переможці конкурсу т... (0)
[08.09.2017]
Тиждень Малих олімпі... (1)
[20.03.2017]
Учитель року - 2017 (1)
[20.02.2017]
Заходи щодо вшануван... (0)
[16.02.2017]
Виховні заходи "... (0)
[09.02.2017]
День безпечного інте... (0)
[16.01.2017]
Вибір професії (0)
[31.10.2016]
ePals: Brazil & Ukra... (0)
[13.10.2016]
До Дня захисника Укр... (0)
[13.10.2016]
Концерт групи "... (0)
Новые фото
Наш опрос
Для чего Вы обычно используете Интернет дома?
Всього відповідей: 65
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Офіційний сайт ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 "СШ"

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає спілкування в соціальних мережах.
6 лютого в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 «Спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови» військово – цивільної адміністрації міста Торецька Донецької області пройшли заходи з метою ознайомлення з правилами безпечної роботи в Інтернеті і небезпекою, яка може виникнути під час роботи у мережі; формування навичок правильного реагування на небезпеку мережі; формування культури поведінки в Інтернеті; розвиток інформаційної культури, здатності аналізувати, узагальнювати, робити висновки; виховувати бажання дотримуватися правил особистої безпеки.
 Протягом тижня у фойє школи  була розміщена  виставка  дитячих малюнків  «Безпечний інтернет очима дітей», в якій взяли участь майже всі учні школи. Роботи для виставки були відібрані представниками шкільного органу самоврядування.
 В цей день у кожному класі відбулася єдина виховна година до Дня безпечного Інтернету: "Безпека дітей в Інтернеті". Яку проводили класні керівники. Учні були ознайомлені з правилами поводження в Інтернеті, отримали поради щодо реєстрації поштових скриньок та відповіді на питання, які їх цікавили найбільше. Знайомство з корисними інформаційними сайтами захопило всіх учасників заходів. Також класні керівники провели роботу з батьками, бесіду на тему «Безпека ваших дітей у Ваших руках!»
Представники органу шкільного самоврядування провели бесіду та переглянули тематичні мультфільми з учнями 2-4 класів. По закінченню заходу дівчата подарували дітям пам’ятки про правила безпечного інтернету. Також були виготовлені пам'ятки для батьків. Учні 8-го класу разом з вчителем інформатики оновили  стенд «Безпека в інтернеті» та переглянули відео про права людини інтернет – користувачів.  Стенд зроблений таким чином, що його можливо перенести до будь-якого кабінету де проводять бесіди, або класні години з теми «Безпека в інтернеті».
Учні 9 класів провели анкетування, щодо інтернета в повсякденному житті і запросили учнів, батьків, вчителів повідомляти про свої події у соціальних мережах використовуючи хештег #SID2018#  та створення обіцянок #Торецьк_Обіцянка_2018#